Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop metalograficzny ZEISS Axiovert 5

Mikroskop metalograficzny ZEISS Axiovert 5

Jeśli szukasz kompaktowego mikroskopu, który bez trudu tworzy wysokiej jakości obrazy nawet dużych i ciężkich próbek, oto on – ZEISS Axiovert.

Korzystanie z tego mikroskopu odwróconego do rutynowych i badawczych zadań w laboratorium materiałowym to czysta przyjemność. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i inteligentnej technologii system sam dba o dobór optymalnych ustawień, które pozwolą uzyskać jednolicie oświetlony i ostry obraz. Aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność, można wybrać dodatkowe funkcje automatyzacji, takie jak zautomatyzowane ustawienie ostrości w osi Z i zmotoryzowany stolik.

Z Axiovert 5 do wyświetlania i dokumentowania obrazów nie potrzeba nawet komputera – wystarczy podłączyć monitor i zapisywać pliki bezpośrednio na urządzeniu USB.

Wybierz system odpowiedni do swoich potrzeb: manualny Axiovert 5 z inteligentną mikroskopią, który zapewnia szybkie i niezawodne wyniki, albo zautomatyzowany Axiovert 7 spełniający wyższe wymagania, jeśli chodzi o automatyzację procesów pracy.

  • 5-pozycyjny rewolwer obiektywowy, do jasnego i ciemnego pola
  • 4-pozycyjny rewolwer modułów optycznych
  • optyka korygowana na nieskończoność
  • techniki obserwacji: jasne pole, ciemne pole, kontrast różniczkowo-interferencyjny (DIC lub C-DIC), polaryzacja, światło przechodzące

Dostępny w następujących opcjach:

  • Axiovert 5 MAT do światła odbitego
  • Axiovert 5 MAT do światła odbitego z technikami kontrastującymi
  • Axiovert 5 MAT do światła odbitego i przechodzącego

Przemysł metalurgiczny:

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?