Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Mikroskop firmy ZEISS jest jednym z Twoich najważniejszych narzędzi i dlatego musisz mieć pewność, że będzie zawsze gotowy do działania. Dowiedz się, czy używasz wszystkich opcji, które pomogą Ci uzyskać najlepsze wyniki Twojej pracy. Możesz wybierać z całej gamy produktów serwisowych, a każdy z nich jest wspierany przez specjalistów, od chwili zakupu i uruchomienia systemu.

Twój system mikroskopowy ZEISS ma możliwość różnych aktualizacji. Zadbaj o utrzymywanie wysokiego poziomu technologicznego przez cały czas. W rezultacie Twoja praca będzie bardziej efektywna, a żywotność Twojego mikroskopu ulegnie wydłużeniu wraz z pojawieniem się nowych możliwości. Zapoznaj się z naszą ofertą doposażenia i upgrade'u posiadanego przez Ciebie mikroskopu. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Zapytaj nas o najlepszą opcję unowocześnienia Twojego mikroskopu.

W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań umożliwiających doposażenie i unowocześnienie Twojego mikroskopu.

Umowa na serwisowanie mikroskopów

Umowa serwisowa to spokojne spojrzenie w przyszłość, bez zmartwień o niespodziewane wydatki. Możesz liczyć na zawsze doskonały stan techniczny Twoich urządzeń oraz na najwyższą jakość usług świadczonych przez wykwalifikowany personel. Wybierz odpowiedni wariant umowy serwisowej i dopasuj go do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą opcję dla Ciebie.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?