Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color


Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color

Kolorowa kamera cyfrowa do podstawowego zastosowania, w wielu aplikacjach przemysłowych. Charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem jakości do ceny. Przeznaczona do pracy z komputerem, dostarczana jest w zestawie, zawierającym oprogramowanie sterujące i umożliwiające kalibrację obrazu mikroskopowego.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 C posiada interfejs mechaniczny w postaci gwintu typu C, który umożliwia podłączenie do niemal wszystkich mikroskopów optycznych zaopatrzonych w fototubus. Rekomendowanym przez producenta adapterem jest c-mount 0,5x.

Kamera charakteryzuje się 5 mln sensorem oraz szybką transmisją danych, wykorzystującą standard USB 3.0. (karta PCI USB3.0 wraz z kablem zawarta jest w zestawie z kamerą).

O Mikroskopii dla przemysłu

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym wykorzystywanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.