Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS LSM 980

System LSM 980 z Airyscan 2 to idealna platforma konfokalna do obrazowania 4D. Cała droga optyczna została zoptymalizowana dla zapewnienia równoległej rejestracji wielokanałowej słabych sygnałówz najw yższą efektywnością, w pełnym zakresie spektralnym. Dodatkowe możliwości badawcze zapewni tryb Multiplex detektora Airyscan 2. Pozwoli Ci on na wybór idealnego ustawienia do obrazowania dużych pól widzenia w trybie super-rozdzielczym, w krótszym czasie niż kiedykolwiek, a dodatkowo jeszcze bardziej ograniczy efekt wyświecana preparatu. Intuicyjne oprogramowanie ZEN Blue pozwala na płynną pracę, proste konfigurowanie złożonych eksperymentów i zarządzanie danymi. Pakiet ZEN Connect zachowuje orientację pomiędzy obrazami co ułatwia dokumentację danych z całego eksperymentu. Zapewnia powiązanie obrazu poglądowego z regionami zainteresowań i dodatkowymi danymi uzyskiwanymi w różnych trybach.

Obrazowanie z najwyższą czułością - mikroskop biologiczny ZEISS LSM 980 oferuje zastosowanie dwóch technik: konfokalnej oraz superrozdzielczej do obrazowania najbardziej wymagających preparatów. Niepowtarzalna efektywność drogi optycznej w całym zakresie spektralnym umożliwia obrazowanie słabych sygnałów z najwyższą czułością równolegle w 34 kanałach. Dodatkowo, wykorzystując innowacyjny 32-elementowy detektor Airyscan 2, uzyskasz więcej informacji w krótszym czasie. Obraz superrozdzielczy otrzymasz bez zamykania przysłony konfokalnej, co uczyni rejestracje 3D jeszcze bardziej efektywnymi i pozbawionymi efektu wyświecania. Oczekuj najwyższej jakości.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?