Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Axiolab 5

Mikroskop biologiczny ZEISS Axiolab 5 jest przeznaczony do rutynowej pracy mikroskopowej, która odbywa się codziennie w Twoim laboratorium. Dzięki kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji nie zabiera wiele miejsca i ułatwia pracę.

Mikroskop biologiczny ZEISS Axiolab 5 to prawdziwa wartość dodana dla zespołu. Połącz go z kamerą cyfrową ZEISS Axiocam 208 color i w pełni wykorzystaj koncepcję inteligentnej mikroskopii, a poznasz zupełnie nową formę dokumentacji cyfrowej. Wystarczy ustawić ostrość próbki i nacisnąć jeden przycisk, aby uzyskać ostre obrazy w prawdziwej kolorystyce. Cyfrowy obraz będzie wyglądał tak, jakby był widziany przez okular, z doskonałym odwzorowaniem szczegółów i subtelnymi różnicami kolorystycznymi.

Ponadto mikroskop biologiczny ZEISS Axiolab 5 automatycznie dodaje do obrazów prawidłowe informacje o skalowaniu. Wszystko to przy niezależnym działaniu, bez konieczności korzystania z komputera i dodatkowego oprogramowania. Dzięki mikroskopowi biologicznemu ZEISS Axiolab 5 zaoszczędzisz czas, pieniądze i cenne miejsce w laboratorium. Dokumentacja cyfrowa jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?