Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Tworzywa sztuczne są materiałem wykorzystywanym bardzo szeroko, w różnych gałęziach produkcji. Własności produktu końcowego, wynikające z jego właściwości mechanicznych, związane są m.in. z wynikową morfologią tworzyw, którą można badać przy użyciu mikroskopii optycznej i elektronowej. Badanie te przyczyniają się do ciągłego doskonalenia metod przetwórstwa tworzyw sztucznych, których celem jest otrzymanie wyrobu przy najniższych kosztach produkcji.

Zobacz jak udoskonalić proces technologiczny lub formy wtryskowe wykorzystywane podczas przetwarzania tworzyw sztucznych poprzez zastosowanie metalograficznych i polaryzacyjnych mikroskopów przemysłowych do badania powierzchniowych i wewnętrznych wad wyprasek tworzywa, które powstały w trakcie produkcji.

Przekonaj się w jaki sposób zastosowanie zaawansowanych rozwiązań z dziedziny mikroskopii przemysłowej ułatwia wyznaczenie optycznej temperatury topnienia tworzyw sztucznych.

Sprawdź jak poprawić trwałość produktu końcowego dzięki wykorzystaniu przemysłowych mikroskopów polaryzacyjnych do analizy jakości wykonania połączeń zgrzewanych, spawanych i klejonych tworzyw sztucznych.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?