Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Tworzywa sztuczne są materiałem wykorzystywanym bardzo szeroko, w różnych gałęziach produkcji. Własności produktu końcowego, wynikające z jego właściwości mechanicznych, związane są m.in. z wynikową morfologią tworzyw, którą można badać przy użyciu mikroskopii optycznej i elektronowej. Badanie te przyczyniają się do ciągłego doskonalenia metod przetwórstwa tworzyw sztucznych, których celem jest otrzymanie wyrobu przy najniższych kosztach produkcji.

Analiza mikroskopowa defektów tworzyw sztucznych

Zobacz jak udoskonalić proces technologiczny lub formy wtryskowe wykorzystywane podczas przetwarzania tworzyw sztucznych poprzez zastosowanie metalograficznych i polaryzacyjnych mikroskopów przemysłowych do badania powierzchniowych i wewnętrznych wad wyprasek tworzywa, które powstały w trakcie produkcji.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Zadzwoń  +48 691 477 836 lub Napisz do mnie

O Mikroskopii dla przemysłu

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym wykorzystywanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.