Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Axio Imager 2

Zastosowane rozwiązania, w większości unikalne i chronione patentami, stanowią o nowej jakości, dającej niespotykane dotychczas możliwości prowadzenia obserwacji. Mikroskop biologiczny ZEISS Axio Imager 2 ze względu na ergonomię oraz modularną budowę stanowi idealną platformę do prowadzenia prac badawczych i zaawansowanych prac rutynowych. Ergonomia elementów sterujących, przejrzystość optyki i poziom zautomatyzowania powodują, że praca przy mikroskopie nie jest męcząca nawet przy długotrwałych obserwacjach. Konstrukcja optyczna, zoptymalizowana pod kątem usunięcia światła rozproszonego i osiągnięcia najlepszej jakości obrazów fluorescencyjnych nie ma swojego odpowiednika wśród dostępnych na rynku mikroskopów. Modularna konstrukcja systemu umożliwia swobodne wybieranie najbardziej odpowiedniej konfiguracji, od wersji manualnej, poprzez kodowaną do w pełni zmotoryzowanej.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?