Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Primostar 3

Mikroskop biologiczny ZEISS Primostar 3 to wytrzymały i lekki mikroskop, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania. Zarówno w przypadku nauki, jak i pracy w laboratorium, studenci i pracownicy będą mogli od samego początku skupić się na tym, co najważniejsze.

We wstępnie skonfigurowanych pakietach urządzenie posiada już zamontowane obiektywy i okulary. Korzystaj z wygodnej pozycji podczas całodziennej pracy. Jeśli masz więcej próbek na miejscu, możesz użyć podwójnego uchwytu preparatów.

Każdy mikroskop jest fabrycznie przygotowany do pracy od razu po wyjęciu z pudełka – zgodnie z modelem działania typu „plug and play”. Jeśli chcesz nauczać online lub połączyć swoje laboratoria w sieć, dzięki bezpłatnej aplikacji do obrazowania ZEISS Labscope, jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Mikroskop biologiczny ZEISS Primostar 3 to Twój niezawodny partner w mikroskopii – dziś i w nadchodzących latach.

  • Wybierz najlepszą konfigurację dla swoich zadań spośród wstępnie opracowanych pakietów. Zestaw zawiera obiektywy.
  • Włącz mikroskop i skoncentruj się na swojej pracy używając modelu z tzw. stałym Koehlerem lub wybierz pakiet z możliwością ustawienia oświetlenia wg zasady Koehlera.
  • Dostępne techniki obrazowania: światło przechodzące, jasne pole, ciemne pole, prosta polaryzacja, kontrast fazowy i fluorescencja. Wystarczy wybrać technikę, której potrzebujesz.
  • Przygotuj się do nauczania studentów w cyfrowej klasie z użyciem mikroskopu z wbudowaną kamerą Primostar 3 HDcam.
  • Skorzystaj z możliwości zintegrowanej kamery 8,3 MPx HD z wieloma interfejsami do elastycznej konfiguracji w środowisku szkoleniowym (kompatybilność z USB 3.0, HDMI, Ethernet, Wi-Fi).
  • Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji ZEISS Labscope na komputerze z systemem Windows lub urządzeniu z systemem iOS. Twórz obrazy, filmy, udostępniaj swoje wyniki kolegom i przygotuj się na pierwsze komentarze.
  • Podłącz swój mikroskop do sieci i oszczędzaj czas wykorzystywany na naukę, mając dostęp do obrazów ze wszystkich mikroskopów jednocześnie. Jest to możliwe dzięki aplikacji Labscope.
  • Mikroskop biologiczny ZEISS Primostar 3 pokazuje natężenie światła na statywie. Ułatwia to użytkownikom sprawdzanie intensywności oświetlenia, a nauczyciele mogą obserwować wszystkie mikroskopy w klasie.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?