Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop metalograficzny ZEISS Primotech

Kompaktowy mikroskop Primotech posiada możliwość konfiguracji z modułami, które stanowią tubusy ze zintegrowanymi kamerami o rozdzielczości 3 lub 5 milionów pikseli. Przesłane obrazy do aplikacji Matscope, mogą być automatycznie skalowane i analizowane na iPadach. Ze względu na rodzaj transmisji danych, obrazy mogą być jednocześnie podglądane przez kilka osób w różnych miejscach laboratorium.

W najprostszej wersji mikroskopu tubus zintegrowany z kamerą może być zastąpiony zwykłym tubusem, który współpracuje z okularami 10x/20. Okulary mogą być wyposażone w dodatkowe elementy (siatki pomiarowe, skale pomiarowe itp.), do prostych pomiarów optycznych.

Wersja tubusa z kamerą 3mln pikseli może być kontrolowana jedynie poprzez sieć Wi-Fi. Wersja tubusa z kamerą 5 mln pikseli posiada dodatkowo możliwość zapisywania obrazów na karcie pamięci SD. Dzięki dodatkowemu zasilaczowi, może działać w wersji stand-alone.

Wersje polaryzacyjne mikroskopów Primotech posiadają stoliki obrotowe i pełne wyposażenie do polaryzacji. Służą zarówno do obserwacji ortoskopowych i konoskopowych w świetle transmisyjnym.

  • oświetlenie LED 3W,
  • 5-pozycyjny rewolwer obiektywowy, kodowany
  • optyka korygowana na nieskończoność
  • techniki obserwacji: jasne pole, polaryzacja

Dostępny w następujących konfiguracjach:

  • Primotech – do światła odbitego z możliwością analizy próbek o wysokości do 34mm
  • Primotech D/A – do światła odbitego i przechodzącego
  • Primotech D/A Pol – do badań w świetle spolaryzowanym
  • Primotech D/Pol – do badań konoskopowych w świetle transmisyjnym

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?