Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Primovert

Mikroskop biologiczny ZEISS Primovert, to odwrócony mikroskop, idealny do laboratorium i obserwacji hodowli komórkowych.

Sprawdzanie, ocena morfologii i rozwoju żywych komórek. Za pomocą mikroskopu biologicznego ZEISS Primovert można szybko i wydajnie badać niewybarwione komórki zarówno w kontraście fazowym, jak i komórki znakowane GFP w kontraście fluorescencyjnym. Primovert jest mikroskopem kompaktowym, który można umieścić bezpośrednio w komorze laminarnej.

Mikroskop biologiczny ZEISS Primovert to elastyczność w laboratorium: dzięki wbudowanej kamerze HDcam i aplikacji Labscope do obrazowania na iPadzie można obserwować i omawiać uzyskane obrazy ze współpracownikami, niezależnie od miejsca pracy. Możliwe jest wykonywanie zdjęć mikroskopowych, dodawanie adnotacji i tworzenie raportów oraz udostępnianie ich innym osobom.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?