Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s

Kolorowa kamera cyfrowa do pracy z mikroskopem, znajdująca zastosowanie również w przypadkach, gdy konieczna jest praca bez pomocy komputera. Można ją podłączyć do zewnętrznego monitora a zdjęcia zapisywać na karcie SD, przy użyciu przycisków umieszczonych na jej obudowie.

Kamera posiada gwint typu C, umożliwiający podłączenie do niemal wszystkich mikroskopów optycznych zaopatrzonych w fototubus. Rekomendowanym przez producenta adapterem jest c-mount 0,5x.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s charakteryzuje się 5 mln sensorem oraz transmisją danych poprzez standard USB 2.0. Kamera może pracować również w opcji bez komputera. Sterowana jest wówczas za pomocą pilota a zdjęcia zapisywane są na karcie typu SD lub SDHC. Transmisja obrazu typu live przekazywana jest wówczas poprzez interfejs HDMI lub S-Video.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?