Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop polaryzacyjny ZEISS Axioscope 5 Pol

ZEISS Axioscope 5 Pol to manualny mikroskop z kodowanymi komponentami, który zapewnia powtarzalne i wiarygodne wyniki w typowych dla mikroskopii polaryzacyjnej dziedzinach: geologia, mineralogia i metalografia.

  • oświetlenie halogenowe 100W lub LED 10W
  • 6-pozycyjny rewolwer obiektywowy, występujący w różnych kombinacjach
  • optyka korygowana na nieskończoność

Dostępny w opcjach:

  • Axioscope 5 - manualny mikroskop z kodowanymi komponentami zapewnia powtarzalne i wiarygodne wyniki analizy cięć materiałowych, cienkich przekrojów i powierzchni pęknięć.
  • Axioscope 5 POL - manualny mikroskop z kodowanymi komponentami zapewnia powtarzalne i wiarygodne wyniki w typowych dla mikroskopii polaryzacyjnej dziedzinach, takich jak: geologia, mineralogia i metalografia.
  • Axioscope 7 - mikroskop z kodowanymi i zmotoryzowanymi komponentami do zadań związanych z mikroskopią materiałów, które wymagają zaawansowanych możliwości obrazowania i automatyzacji procesów pracy.
  • Axioscope Vario - przeznaczony do obserwacji dużych i nietypowych próbek - dużych obiektów – nawet do 380 mm.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?