Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Pomiar otworów laserowych w tworzywie sztucznym, stanowiących perforację w pokryciu winylowym lub skórzanym, ma istotne znaczenie dla prawidłowego procesu wytwarzania tych elementów a w konsekwencji dla prawidłowego działania całego układu poduszki powietrznej, której są częścią składową. W analizie tej decydującymi parametrami są odstępy środków otworów jak również odpowiednie głębokości otworów. Wymiar perforacji sprawdzany jest na obrazach o poszerzonej głębi ostrości. Automatyzacja pomiarów i ich powtarzalność muszą w tej aplikacji gwarantować wymagany poziom bezpieczeństwa i zapewnienia jakości tych elementów.

Polecane mikroskopy do kontroli jakości komponentów układu bezpieczeństwa w pojazdach

Mikroskop cyfrowy ZEISS Smartzoom 5

Mikroskop cyfrowy ZEISS Smartzoom 5

Mikroskop cyfrowy ZEISS Smartzoom 5 to zintegrowane stanowisko służące do Czytaj więcej
  • 1

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?