Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Axio Observer 7

Mikroskop biologiczny ZEISS Axio Observer to stabilny statyw odwrócony zaprojektowany do wielokanałowej rejestracji preparatów przyżyciowych, a także utrwalonych. Wykorzystuje najnowszą technologię oświetlenia typu LED do nieinwazyjnego obrazowania w świetle przechodzącym oraz fluorescencji. Zapewnia optymalne warunki środowiska gwarantując powtarzalność wyników w czasie.

W zależności od Twoich potrzeb badawczych, mikroskop może być wyposażony w szereg akcesoriów dodatkowych oraz urządzeń zewnętrznych.

  • Użycie w pełnym zakresie dostępnych technologii, od klasycznej mikroskopii świetlnej, poprzez zaawansowane obrazowanie fluorescencyjne 3D z użyciem Apotome.3, po obrazowanie konfokalne i super-rozdzielcze np. w połączeniu z systemami LSM 900/980 z detektorem Airyscan 2.
  • Możliwość zautomatyzowania rejestracji poprzez automatyczne podawanie imersji wodnej i zbliżanie obiektywu do preparatu.
  • Łatwość obrazowania: ustawianie i utrzymywanie płaszczyzny ostrości.
  • Ogromna różnorodność opcji sprawia, że Axio Observer jest wszechstronny i przyszłościowy.
  • Korzystaj ze wszystkich dostępnych metod kontrastowania. Wybierz optymalny układ inkubacji, a łatwy dostęp do preparatu ułatwi Ci precyzyjną manipulację. Użyj szybko przełączalnego oświetlenia typu LED lub klasycznej lampy fluorescencyjnej w połączeniu z kołem filtrów.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?