Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS LSM 900

Niezależnie od rodzaju prowadzonych badań, najistotniejsza jest najwyższa jakość obrazu, czyli najlepszy kontrast i rozdzielczość. Nie tylko przy obrazowaniu przyżyciowym, ale także dla preparatów utrwalonych, równie istotna jest czułość detekcji oraz delikatne i stabilne źródło światła minimalizujące efekt wyświecania. Te i wiele innych funkcji posiada system LSM 900 z detektorem Airyscan 2. Umożliwia obrazowanie z poprawionym 4–, a nawet 8-krotnie współczynnikiem stosunku sygnału do szumu, także w trybie super-rozdzielczym. W nowym trybie Multiplex detektor Airyscan 2 umożliwia zwiększenie prędkości rejestracji, co pozwala na śledzenie szybkich, dynamicznych procesów, bez utraty rozdzielczości oraz wyświecania preparatu. Dzięki efektywnemu rozmieszczeniu elementów, mikroskop biologiczny ZEISS LSM 900 zajmuje mało miejsca i bez problemu wkomponuje się w każdej pracowni obrazowania czy laboratorium. A dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu praca stanie się czystą przyjemnością.

Mikroskop biologiczny ZEISS LSM 900 z detektorem Airyscan 2 to nie tylko kompaktowa budowa, to także ogromna łatwość obsługi. Oprogramowanie ZEN Blue pozwala na proste konfigurowanie złożonych eksperymentów, także przyżyciowych, prowadzonych w trybie konfokalnym. Szereg intuicyjnych funkcji ułatwia obsługę, dając pełną powtarzalność prowadzonych badań w możliwie najkrótszym czasie.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?