Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Firma ZEISS to ponad 170 letnie doświadczenie w świecie optyki. Nasze najnowsze rozwiązania pozwolą odkryć nowe możliwości Twojego mikroskopu ZEISS.

Twój system mikroskopowy ZEISS zapewne posiada wiele możliwości rozbudowy. Zadbaj o utrzymywanie wysokiego poziomu technologicznego przez cały czas. W rezultacie Twoja praca będzie bardziej efektywna, a żywotność Twojego mikroskopu ulegnie wydłużeniu wraz z pojawieniem się nowych możliwości. Zapoznaj się z naszą ofertą doposażenia posiadanego przez Ciebie mikroskopu i upgrade'u oprogramowania. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Unowocześnij swój mikroskop.

Zapytaj nas o najlepszą opcję dla Twojego mikroskopu.

W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań umożliwiających doposażenie i unowocześnienie Twojego mikroskopu:

  • wymiana fluorescencji rtęciowej na nowoczesną fluorescencję typu LED ZEISS Colibri
  • zamień oprogramowanie AxioVision na nowoczesną platformę do obrazowania ZEN / ZEN Core
  • zoptymalizuj swoje oprogramowanie i uaktualnij je do najnowszej wersji ZEN / ZEN Core
  • udoskonal swój mikroskop i doposaż go w zestaw komputerowy z odpowiednim oprogramowaniem i najnowocześniejszą kamerą mikroskopową z serii ZEISS Axiocam

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?