Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Wyroby elektroniczne, wymagają poprawnej infrastruktury narzędziowej, która w procesie projektowania, produkcji i serwisu każdego projektu elektronicznego odgrywa olbrzymią rolę. Ze względu na miniaturyzację układów elektronicznych istotną rolę w infrastrukturze narzędziowej pełnią instrumenty optyczne, które umożliwiają wykonywanie zadań w zakresie powiększeń makroskopowych i mikroskopowych.

Zobacz jak poprawić jakość produkowanych na skalę przemysłową elementów elektronicznych, płytek drukowanych oraz całych zespołów elektronicznych w oparciu o mikroskopową analizę połączeń lutowanych.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?