Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Axioscope

Mikroskop biologiczny ZEISS Axioscope 5 sprawia, że dokumentowanie próbek jest bardzo wydajne. Obraz z kamery pojawia się na ekranie i wygląda dokładnie tak samo, jak w okularach. Inteligentny system Axioscope 5 umożliwia automatyczną regulację jasności i balansu bieli, co ułatwia prowadzenie dokumentacji cyfrowej. Wystarczy skupić się na próbce, nacisnąć przycisk na mikroskopie i gotowe. Uzyskiwanie wysokiej jakości obrazów o wysokim odwzorowaniu kolorów jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

W przeszłości dokumentowanie preparatów fluorescencyjnych w laboratorium mogło być czasochłonne. Aby uzyskać najlepszą jakość obrazu, trzeba było ręcznie przełączać filtry, regulować natężenie oświetlenia i czasy ekspozycji oraz wykonywać zdjęcia na każdym kanale. Dla trzech różnych kanałów mogło dawać to razem 15 różnych kroków i kliknięć. Dzięki inteligentnej mikroskopii ZEISS to już przeszłość.

Twój mikroskop biologiczny ZEISS Axioscope 5 z kamerą cyfrową ZEISS Axiocam 202 mono i oświetleniem LED Colibri 3 zrobi to wszystko za Ciebie. Nie musisz już nawet odrywać rąk od statywu mikroskopu. Wystarczy, że ustawisz ostrość, naciśniesz przycisk i gotowe! Teraz możesz skoncentrować się na istocie swojej pracy i pozwolić, aby Axioscope 5 pracował dla Ciebie. Będziesz pracować wydajniej, oszczędzając czas i tworząc obrazy o wysokim kontraście i najlepszej jakości. Co więcej, funkcja ta działa nawet bez udziału komputera.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?