Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop metalograficzny ZEISS Axiolab 5

Mikroskop metalograficzny ZEISS Axiolab 5 jest przeznaczony do rutynowych prac mikroskopowych i szybkiej, sprawnej dokumentacji, odbywającej się w Twoim laboratorium każdego dnia. Jego kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce i ułatwia obsługę. W połączeniu z kamerą ZEISS Axiocam 208 color możesz wykorzystać w pełni koncepcję Smart Microscopy. Po prostu ustaw ostrość na próbce i naciśnij jeden przycisk, by uzyskać wyraźny, ostry obraz w możliwie rzeczywistych kolorach. Obraz cyfrowy będzie wyglądał tak, jak go widzisz przez okulary, z wyraźnie widocznymi wszystkimi szczegółami i subtelnymi różnicami kolorystycznymi. Dodatkowo Axiolab 5, poprzez kodowany statyw automatycznie zmienia informacje dot. skalowania przy zmianie powiększeń.

Mikroskop metalograficzny Axiolab 5 jednocześnie przy swojej prostocie umożliwia zaadoptowanie większości technik kontrastujących, co jest często podstawowym wymogiem stawianym w laboratoriach jakości.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?