Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00
Mikroskop biologiczny ZEISS Axiovert 5

ZEISS Axiovert 5 - Twój inteligentny mikroskop do badań i obserwacji hodowli komórkowych.

Axiovert 5 pozwala korzystać z inteligentnej mikroskopii w Twoim laboratorium. Teraz możesz bez zmartwień skupić się na obserwacji próbek i swojej pracy. A na koniec po prostu naciśnij przycisk Snap i ciesz się doskonałymi obrazami, które posłużą Ci do dokumentacji. Korzystaj ze wszystkich standardowych technik kontrastowania w świetle przechodzącym oraz łącz je z fluorescencją wielokanałową w celu badania hodowli komórek czy tkanek. A kiedy masz mało miejsca, możesz korzystać z samego mikroskopu i zapisać obrazy w pamięci USB. Nie potrzebujesz dodatkowego komputera, ani oprogramowania.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?