Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Przemysł motoryzacyjny wykorzystuje analizę mikroskopową w wielu aplikacjach związanych z inspekcją i badaniem surowców, półfabrykatów i gotowych wyrobów. System mikroskopowy powinien pomóc w odpowiedziach na pytania, stawianych niejednokrotnie pod presją czasu i kosztów.

Zobacz dlaczego warto zastosować mikroskopy przemysłowe do badania pokrycia i grubości warstwy lakieru przewodzącego nakładanego na gumowe uszczelki drzwiowe w samochodach.

Dowiedz się jak ustalić oraz usunąć lub zminimalizować przyczynę zanieczyszczeń układu paliwowego w samochodach w oparciu o wyniki badań mikroskopowych.

Odkryj możliwości przemysłowych rozwiązań optycznych w zakresie wykrywania wad powłok lakierniczych w pojazdach mechanicznych.

Sprawdź jak mikroskopia przemysłowa może Ci ułatwić badanie czystości stali wykorzystywanej przy produkcji elementów układu napędowego oraz nośnych w pojazdach mechanicznych.

Przekonaj się jak ważna dla poprawy jakości i niezawodności układu bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych jest analiza mikroskopowa jego elementów składowych.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?