Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Cyfrowe kamery mikroskopowe zostały zaprojektowane i wykonane przede wszystkim z myślą o wysokich wymaganiach jakie są stawiane zaawansowanym mikroskopom optycznym używanym na co dzień przez firmy z różnych gałęzi przemysłu. Aby mogły im sprostać zostały wyposażone w bardzo czułe sensory CMOS lub CCD o dużej rozdzielczości umożliwiające szybką rejestrację wysokiej jakości obrazów, jak również w liczne interfejsy: USB, FireWire, AV (S-VIDEO), DVI (HDMI), RJ45 (LAN) pozwalające na ich szybki transfer do komputera albo bezpośrednią prezentację na monitorze lub projektorze.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 305 color

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 305 color

Niewielkiej budowy, uniwersalna i łatwa w obsłudze kamera cyfrowa HD (1920x1080) ZEISS Axiocam 305 color do mikroskopów przemysłowych. Umożliwia dokumentowanie kolorowych obrazów w rozdzielczości 5 megapikseli i przesyłanie ich do komputera za pomocą złącza USB 3.0.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s

Kompaktowa i funkcjonalna kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s do mikroskopów wykorzystywanych w branżach przemysłowych. Daje możliwość pracy zarówno z jak i bez podłączonego komputera (zdjęcia zapisywane na karcie SD), a także bezpośredniego przesyłania obrazu z kamery na monitor lub projektor za pośrednictwem kabla HDMI.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color

Mała i szybka kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color do mikroskopów optycznych stosowanych w przemyśle. Pozwala na uzyskanie kolorowych obrazów o rozdzielczości 5 megapixeli, a dzięki interfejsowi USB 3.0 na szybki transfer danych pomiędzy kamerą i komputerem.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Zadzwoń  +48 691 477 836 lub Napisz do mnie

O Mikroskopii dla przemysłu

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym wykorzystywanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.