Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Cyfrowe kamery mikroskopowe zostały zaprojektowane i wykonane przede wszystkim z myślą o wysokich wymaganiach jakie są stawiane zaawansowanym mikroskopom optycznym używanym na co dzień przez firmy z różnych gałęzi przemysłu. Aby mogły im sprostać zostały wyposażone w bardzo czułe sensory CMOS lub CCD o dużej rozdzielczości umożliwiające szybką rejestrację wysokiej jakości obrazów, jak również w liczne interfejsy: USB, FireWire, AV (S-VIDEO), DVI (HDMI), RJ45 (LAN) pozwalające na ich szybki transfer do komputera albo bezpośrednią prezentację na monitorze lub projektorze.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 305 color

Niewielkiej budowy, uniwersalna i łatwa w obsłudze kamera cyfrowa HD (1920x1080) ZEISS Axiocam 305 color do mikroskopów przemysłowych. Umożliwia dokumentowanie kolorowych obrazów w rozdzielczości 5 megapikseli i przesyłanie ich do komputera za pomocą złącza USB 3.0.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 208 color

Szybka kamera mikroskopowa 4K do inteligentnej dokumentacji cyfrowej.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color

Mała i szybka kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 105 color do mikroskopów optycznych stosowanych w przemyśle. Pozwala na uzyskanie kolorowych obrazów o rozdzielczości 5 megapixeli, a dzięki interfejsowi USB 3.0 na szybki transfer danych pomiędzy kamerą i komputerem.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam 202 mono

Niezależna kamera mikroskopowa do rutynowej dokumentacji fluorescencyjnej o rozdzielczości 2 megapikseli.

Kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s

Kompaktowa i funkcjonalna kamera cyfrowa ZEISS Axiocam ERc5s do mikroskopów wykorzystywanych w branżach przemysłowych. Daje możliwość pracy zarówno z jak i bez podłączonego komputera (zdjęcia zapisywane na karcie SD), a także bezpośredniego przesyłania obrazu z kamery na monitor lub projektor za pośrednictwem kabla HDMI.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?