Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
Szukasz mikroskopu?
Godziny pracy: pn-pt 9:00-17:00

Normy jakości jak ISO 9001 wymagają regularnych kalibracji urządzeń służących do pomiarów oraz kontroli jakości. Regularne kalibrowanie opisanych urządzeń pozwala na redukcję ryzyka nieprawidłowych pomiarów, a w konsekwencji pozwala na uniknięcie podejmowania niewłaściwych decyzji, podobnie jak pozwala na uniknięcie potencjalnych strat materiałowych.

Certyfikat kalibracji ZEISS umożliwia walidację procesu pomiarowego oraz stanowi bardzo istotny dokument z punktu widzenia audytu.

Oferujemy usługi kalibracji i wzorcowania systemów mikroskopowych ZEISS w zakładzie u klienta.

Po sprawdzeniu wymaganych komponentów mikroskopu i przeprowadzeniu wszystkich procedur kalibracyjno-pomiarowych, zostanie wystawiony certyfikat kalibracyjny. Jest to dokument z w języku angielskim i niemieckim.

Zapisz się na nasz newsletter o mikroskopii

Nie przegap informacji o naszych najnowszych mikroskopach
i przykładach ich zastosowań w przemyśle.

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym stosowanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.
Potrzebujesz mikroskopu?