Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.

Mikroskop polaryzacyjny ZEISS Axio Lab.A1 Pol


Mikroskop polaryzacyjny ZEISS Axio Lab.A1 Pol

Mikroskop Axio Lab.A1 to podstawowy standard w wyposażeniu laboratoriów. W pełni manualny statyw, dokładny stolik obrotowy, bogaty wybór kompensatorów to podstawowy wymóg stawiany w laboratoriach wykorzystujących mikroskopy polaryzacyjne.

Doskonała optyka połączona z szerokim polem widzenia mikroskopu, niezawodna mechanika układu ogniskującego i stolika mechanicznego wraz z achromatycznie korygowanym torem światła sprawiają, iż ten podstawowy model statywu zamienia się w niezawodne narzędzie mikroskopowe, doskonale obrazujące badane struktury.

Możliwości doposażenia mikroskopu w kamery cyfrowe oraz systemy analizy obrazu, przekształcą warsztat pracy z mikroskopem Axio Lab.A1 w pełni funkcjonale urządzenie analityczno-pomiarowe.

  • oświetlenie halogenowe 35 W;
  • 4-pozycyjny, centrowany rewolwer obiektywowy,
  • optyka odprężona, korygowana na nieskończoność
  • techniki obserwacji: jasne pole, polaryzacja

Dostępny w dwóch podstawowych konfiguracjach:

  • Axio Lab.A1 Pol do ortoskopii
  • Axio Lab.A1 Pol do konoskopii

O Mikroskopii dla przemysłu

MikroskopiaDlaPrzemyslu.pl, to witryna internetowa poświęcona produktom i rozwiązaniom optycznym wykorzystywanym w procesie produkcyjnym, w laboratoriach kontroli jakości oraz w zakładowych ośrodkach badawczych.